O firmie

BRYSCH TREPPEN

Nasza firma została założona w 1983 roku.

Rozpoczęcie działalności miało miejsce w Dobrodzieniu znanym jako miasto stolarzy, gdzie tradycja wykonywania wyrobów z drewna przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

W pierwszym okresie ze względu na małą powierzchnię zakładu (około 120 m2) wykonywaliśmy profilowane listwy drewniany oraz małogabarytowe meble.

Po przeniesieniu firmy do Olesna w 1993 roku podjęliśmy produkcje eksportową - stanowi ona do 90 % wykonywanych wyrobów.

W związku ze zwiększeniem powierzchni produkcyjnej do ponad 1200 m2 poszerzyliśmy gamę naszych wyrobów o drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, zestawy kuchenne z drewna litego oraz kompleksowe wyposażenie obiektów:
zarówno indywidualnych w budynkach jednorodzinnych jak i przedszkolach, gabinetach lekarskich i innych.

Naszym podstawowym wyrobem od 1999 roku są schody drewniane wewnętrzne wszystkich typów które wykonujemy przede wszystkim dla indywidualnych klientów na rynek niemiecki.

Do projektowania schodów używamy programu komputerowego niemieckiej firmy Compass Software który zapewnia optymalne parametry techniczne oraz wizualne naszych schodów jak i dokładność wykonania.

O jakości naszych schodów świadczy fakt że nasi klienci w Niemczech którzy je posiadają polecają naszą firmę swoim znajomym i jest to główne źródło naszych zamówień.

Zaś pracownicy naszej firmy z dużym doświadczeniem w zakresie obróbki drewna starają się by jakości naszych wyrobów świadczyła o ich profesjonalizmie.